LOGO J.WŁUDARSKA- SKUP ZŁOMU I SUROWCÓW WTÓRNYCH
LOGO J.WŁUDARSKA- SKUP ZŁOMU I SUROWCÓW WTÓRNYCH

SKUP ZŁOMU STALOWEGO I METALI KOLOROWYCH

Prowadząc skup złomu, metali kolorowych oraz innych surowców nadających się do recyklingu staramy się ciągle poszerzać zakres oferty handlowej, aby umożliwić państwu wymianę opadów na gotówkę.

Nasza aktualna oferta obejmuje

Skup złomu stalowego i metali kolorowych

Złom stalowy | J.WŁUDARSKA Skup złomu i surowców wtórnych

Złom stalowy

Aluminium | J.WŁUDARSKA Skup złomu i surowców wtórnych

Aluminium

Miedź | J. WŁUDARSKA miedź skup cena

Miedź

SKUP MOSIĄDZU - J.WŁUDARSKA- SKUP ZŁOMU I SUROWCÓW WTÓRNYCH

Mosiądz

Żeliwo | J.WŁUDARSKA Skup złomu i surowców wtórnych

Żeliwo

Skup innych surowców​

Zużyty akumulator | J.WŁUDARSKA Skup złomu i surowców wtórnych

Akumulatory

SKUP MAKULATURY J.WŁUDARSKA- SKUP ZŁOMU I SUROWCÓW WTÓRNYCH

Makulatura

Powyższa oferta została podzielona na dwie kategorię w naszym przedsiębiorstwie. Mamy nadzieję, że pozwoli to państwu w pozyskaniu informacji, jakie materiały możemy od państwa odkupić oraz ustalić odbiór złomu.

Jeśli mają Państwo wątpliwości bądź chcą poznać aktualny cennik skupu złomu i metali kolorowych zachęcamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami

Poniżej przedstawiamy krótki poradnik jak pozyskać surowce nadające się do recyklingu.

Mosiądz to surowiec pozyskiwany z elementów, takich jak rury, elementy zamków, naczynia, klamki, elementy okrętowe, łożyska.

Produkty pochodzenia stalowego są głównym rodzajem odpadów, jakie skupujemy. Jednak różne rodzaje odpadów stalowych mogą się od siebie różnić wielkością oraz grubością (np. wióry, kontenery i ich elementy). Stal taka może pochodzić z produkcji, dachów, karoserii różnych pojazdów, trakcji kolejowych.

Żeliwo to surowiec, który pozyskiwać można z miejsc takich jak stare instalacje grzewcze, sanitarne czy odlewy. Żeliwo może być również znajdowane w skrzyniach biegów, obudowach silników oraz głowicach.

Zużyte akumulatory są pozyskiwanym z wszelkiego rodzaju pojazdów mechanicznych, takich jak samochody osobowe, ciężarowe, maszyny rolnicze oraz pojazdy specjalistyczne. Akumulatory są również stosowane w różnego rodzaju maszynach przemysłowych, co pozwala na ich recykling i utrzymanie czystości środowiska.

Złom aluminiowy można pozyskać z oznaczonych metalowych opakowań (np. puszki), pojazdów (np. chłodnice aluminiowe, części samochodowe), urządzeń elektronicznych oraz technicznych.

Makulatura jest jednym z najczęściej pozyskiwanych materiałów do recyklingu. W naszym skupie, ze względu na różne rodzaje makulatury, wyróżniamy dwa gatunki tego surowca: karton oraz gazety. Dzięki temu możemy zapewnić skuteczny i profesjonalny proces selekcji oraz recyklingu tego rodzaju odpadów.

Odpady miedziane są głównie pozyskiwane z okablowania, jednak mogą one być również pozyskiwane z różnych elementów elektroniki (silniki elektryczne, alternatory), zarówno w domu, jak i w przemyśle. Dzięki profesjonalnemu pozyskiwaniu odpadów miedzianych jesteśmy w stanie zapewnić skuteczne i efektywne poddanie ich recyklingowi.

Skip to content