LOGO J.WŁUDARSKA- SKUP ZŁOMU I SUROWCÓW WTÓRNYCH
LOGO J.WŁUDARSKA- SKUP ZŁOMU I SUROWCÓW WTÓRNYCH

O Firmie

Nasza firma może poszczycić się ponad 30-letnim stażem w obszarze recyklingu surowców wtórnych, co pozwala nam stale podnosić jakość świadczonych przez nas usług. Nasz zespół stale się rozwija i poszerza zakres materiałów, które podlegają procesowi ponownego przetwarzania. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom wszechstronne i profesjonalne podejście do recyklingu, przyczyniając się aktywnie do ochrony środowiska.

O FIRMIE J.WŁUDARSKA- SKUP ZŁOMU I SUROWCÓW WTÓRNYCH
RECYKLING -J.WŁUDARSKA- SKUP ZŁOMU I SUROWCÓW WTÓRNYCH

Nasz cel

Dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów, którzy aktywnie wspierają ideę ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju poprzez zaangażowanie w proces recyklingu surowców. Skontaktuj się z nami już dziś!

Czemu my?

Jeśli poszukują Państwo rzetelnej firmy skupującej surowce wtórne w Płocku i okolicach, to zachęcamy do nawiązania z nami kontaktu. Gwarantujemy uczciwe ceny, szybką obsługę oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Nasza firma działa w zgodzie z zasadami ekologii i recyklingu, a nasze długoletnie doświadczenie stanowi najlepsze potwierdzenie naszej wiarygodności na rynku.

ZAŁOGA J.WŁUDARSKA- SKUP ZŁOMU I SUROWCÓW WTÓRNYCH

Skontaktuj się z nami

Skip to content